Universiteti "ALDENT"

QEVERIA STUDENTORE UAL

Qeveria Studentore, e zgjedhur në mënyrë demokratike nga studentët, është organi që përfaqëson interesat e studentëve. Pjesëmarrja e studentëve në qeverisjen e UAL-së është realizuar nëpërmjet përfshirjes së përfaqësuesve të tyre në strukturat drejtuese.

 

PËRFAQËSUESIT E QEVERISË STUDENTORE NE UNIVERSITETIN ALDENT

 

KRYETAR: Mesuara Pasho  mesuara.pasho@student.ual.edu.al

Zv. KRYETAR: Elton Dega  elton.dega@student.ual.edu.al

SEKRETARIA: Emeli Met’hoxha  emeli.methoxha@student.ual.edu.al

 

ANETARET E SENATIT:

1 Viti Stomatologji Emer Mbiemer (Senatori) E-mail
1-A 1-A Afjola Azizllari afjola.azizllari@student.ual.edu.al
1-B 1-B Klerida Ndreu klerida.ndreu@student.ual.edu.al
2-A 2-A Aida Birbili aida.birbili@student.ual.edu.al
2-B 2-B Kristina Lika kristina.lika@student.ual.edu.al
3-A 3-A Mesuara Pasho mesuara.pasho@student.ual.edu.al
3-B 3-B Xhekson Deda xhekson.deda@student.ual.edu.al
4-A 4-A Inva Dedja inva.dedja@student.ual.edu.al
4-B 4-B Xheni Deda xheni.deda@student.ual.edu.al
5-B 5-B Hyjrije Behluli hyjrije.behluli@student.ual.edu.al
2 Viti Laborant Dentar Emer Mbiemer (Senatori) E-mail
1 1 Adelina Sateri adelina.sateri@student.ual.edu.al
2 2 Alfons Bregu alfons.bregu@student.ual.edu.al
3 3 Sofije Halla sofije.halla@student.ual.edu.al
3 Viti Asistent Dentar Emer Mbiemer (Senatori) E-mail
1 1 Ana Vorfi ana.vorfi@student.ual.edu.al
2 2    
4 Viti Farmaci Emer Mbiemer (Senatori) E-mail
1 1 Rezi Xhaja rezi.xhaja@student.ual.edu.al
2 2 Egea Zogu egea.zogu@student.ual.edu.al
3 3 Migena Lika migena.lika@student.ual.edu.al
4 4 Esmeralda Zogaj esmeralda.zogaj@student.ual.edu.al
5 5 Elton Dega elton.dega@student.ual.edu.al
5 Viti Infermieri Emer Mbiemer (Senatori) E-mail
1-A 1-A Anxhela Kollcaku anxhela.kollcaku@student.ual.edu.al
1-B 1-B Serxho Kabashi serxho.kabashi@student.ual.edu.al
2-A 2-A Ermina Ymeraj ermina.ymeraj@student.ual.edu.al
2-B 2-B Klajdi Fida klajdi.fida@student.ual.edu.al
3-A 3-A Pomona Tinaj pomona.tinaj@student.ual.edu.al
3-B 3-B Erla Bukaci erla.bukaci@student.ual.edu.al
6 Viti Msc. Infermieri Emer Mbiemer (Senatori) E-mail
1 1 Eleni Liti eleni.liti@student.ual.edu.al
2 2 Rovena Murataj rovena.murataj@student.ual.edu.al
7 Viti Fizioterapi Emer Mbiemer (Senatori) E-mail
1 1 Alisia Maliqi alisia.maliqi@student.ual.edu.al
2 2 Enisa Jaupaj enisa.jaupaj@student.ual.edu.al
3 3 Kejdi Keçi kejdi.keci@student.ual.edu.al
8 Viti Msc.Fizioterapi Emer Mbiemer (Senatori) E-mail
1 1 Romina Qosja romina.qosja@student.ual.edu.al
2 2 Anxhela Hallunaj anxhela.hallunaj@student.ual.edu.al
9 Viti Laborant Mjekesor Emer Mbiemer (Senatori) E-mail
1 1 Alesia Jaku alesia.jaku@student.ual.edu.al
2 2 Paola Muha paola.muha@student.ual.edu.al
3 3 Sindi Agolli sindi.agolli@student.ual.edu.al
10 Viti Imazheri Emer Mbiemer (Senatori) E-mail
1 1 Iris Trungu iris.trungu@student.ual.edu.al
2 2 Emeli Met’hoxha emeli.met’hoxha@student.ual.edu.al
3 3 Ronalda Dragoti ronalda.dragoti@student.ual.edu.al